Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 03

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

Bizi takip edin

Halı tamir firması olarak 1987 den beri bu yana el halıve ipek halı tamiri ve buna benzer bütün dünya halılarını profesyonel olarak tamir ve bakımını yapabilmektedir.

Bu sektörde uzman ve profesyonel ekibimiz bütün sorunlarınıza titizlikle kesin çözüm bulabilmektedir.

Türk halıları Türk ustalar İran halılarda İranlı ustalarımızla tamir yapmaktayız.

Firmamızda özellikle branşında yıllarını vermiş ekiple hizmet vermekteyiz.

Merdiven altı halı tamir firmalarına dikkat!

Genel olarak uygun fiyatlı halı tamircileri müşterilere oldukça cazip gelmektedir. Fakat uygun fiyatlı tamircilerin uygulayacağı yanlış işlemler halılarınıza büyük zarar verecektir. Ucuz iş gücü ve eski tip teknoloji ile halıların tamir edilemeyeceği aşikardır. Bu nedenle halı bakımınızı mutlaka emin ellere bırakmalısınız.

Neden Profesyonel Halı Tamir firması?

Bu sayede halılarınızda tamire ihtiyaç duyulan tüm sıkıntılar hem ortadan kalkacak hem de halılarınızın ömrü uzayacaktır. Halılarınıza değer veriyor ve onları korumak istiyorsanız mutlaka halı bakıma önem veren firmalar ile çalışmalısınız. Halı tamiri ve temizlemesi oldukça hassas bir konudur bu nedenle seçeceğiniz firmayı iyi seçmelisiniz.

Halı tamir firması olarak hizmetlerimiz.

ESKİTME VE DOKUMA

halı eskitme

Günümüzde halı yıkama, tadilat ve onarım gibi işlemler herkesin tercih ettiği işlemlerdir ve bunun için kurulmuş birçok firma vardır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken her halı için aynı işlemlerin..

BOYAMA – BOYA ÇIKARMA

halı boyama

Bir evi ev yapan üzerinde gezdiğiniz halılardır. Tabi ki çoğu ev hanımının deri halıları değiştirmek olabilir. Bazı halılarınızın manevi değeri gerçekten yüksek halılarınızın solma problemine son..

HALI SAÇAK TAMİRİ

saçak tamiri

Kullanmış olduğunuz halı ve kilimlerinizin saçakları zamanla yıpranarak deforme olmaktadır. Halı ve kilim saçaklarının deforme yada kompuş olması zaman içersinde halı ve kilimlerinize…

EL DOKUMA HALI YIKAMA

halı yıkama

Özellikle el dokuma halı yıkama işlemlerinde halım bozulur mu rengine zarar gelir mi diye düşünmeyin el dokuma halıların yıkama şekli normal halıya göre değişkenlik gösterir. İpek halıların yıkanması özen gerektirir.

HALI TAMİRİ

halı tamiri firması

Halı tamiri Firması olarak Geleneksel sanatlarımızdan olan halı ve kilim sanatı, modernleşme süreciyle birlikte artık fabrikalarda seri üretim şeklinde yapılmaktadır. Bunun yanısıra geleneksel el dokuması olarak halılarımız şaheser bir güzellikte

KİLİM TAMİRİ

kilim tamiri firması

Kilim tamiri için doğru adrestesiniz. Sizler de evlerinizde ve yaşam alanlarınızın her yerinde kullandığınız kilimleriniz ile ilgili tamir desteği almak istiyorsanız, hiç şüphesiz alanında zaman ve deneyimli bir adrese ürünlerinizi teslim etmek istersiniz. İşte bunun için yıllardan bu yana sizlerin sadece bir tık…

EL DOKUMA HALI TAMİRİ

el dokuma halı tamiri firması

El dokuma halı tamiri El dokuma halılara, fabrika seri üretiminden daha çok değer verilmektedir. Üzerinde titiz çalışma, insan emeği, göz nuru olduğundan korunması konusunda titizlik gösteririz. Dedelerden kalma ata yadigarı diyebileceğimiz el dokuma halıları da bulunmaktadır.

İPEK HALI TAMİRİ

ipek halı tamiri firması

İpek halı tamiri Halı, evlerimizi, işyerlerimizi sıcacık kaplayan, güzel bir görünüm kazanmasını sağlayan eşyalarımızdan bir tanesidir. Kullanılan mekâna ve kullanım amacına göre çok çeşitli halı modelleri vardır. Yün halı, ipek halı, makina halısı, antika halı, el halısı gibi bu çeşitleri daha da artırabiliriz.