WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Antika Halı Tamiri Güvenilir Seçim!

antika halı tamiriAntika halılar ne el dokuma halılar ne de diğer halılar gibi değillerdir. Çünkü antika halılar adından da anlaşıldığı gibi antikadır yani kolay kolay bulunmaz. El dokuma halılar aynı modelden yüzlerce üretim yapabilir ancak antika halıların başka bir benzeri yoktur. Bu nedenle antika halı tamiri el dokuma halılardan daha detaylı ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Halı tamiri konusunda uzman olan firmamız ise sektöründe öncü bir kuruluş olarak antika halılarda meydana gelen sorunları önlemek adına titiz bir çalışma yürütmektedir. Antika halıların hangi sebeplere bağlı olarak deforme olacağını ve hangi özelliklerde üretildiğini bilen personellerimiz yıllardır halı tamiri konusunda yetiştirilmiş kişilerdir.

Antika Halıların Özellikleri Nelerdir?

Antika halılar bir benzeri olmayan ve oldukça eski olan halılardır. Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde dokunan bu halıların motifleri oldukça karışıktır ve başka bir yerde aynısını görmeniz mümkün değildir. Çoğu zaman kişilerin düşüncelerini ve ruh dünyalarını yansıtan bu halılar üzerindeki yoğun desenler ile de dikkat çeker. Diğer halılarda olduğu gibi antika halılarda sade modeller görmeniz oldukça zordur. Antika halılar aşırı neme ve güvelere karşı kısa sürede yıpranabilir. Antika halı tamiri ise bu konuda önemli bir konu haline gelmektedir. Bu halıların özellikleri tam anlamıyla bilinmediğinde hem değeri yüksek olan bir halıdan mahrum kalınmış olunur hem de yanlış halı tamiri ile büyük bir sanat ve tarih yok edilmiş olur.

Antika Halı Tamiri nasıl yapılır?

Antika halı tamiri konusunda dikkatli olan profesyonel ekibimiz her halıyı ayrı ayrı incelemektedir. Antika halılar üretilirken diğer halılardan daha kaliteli ipler ve daha kaliteli boyalar kullanıldığı için tamiri sırasında aynı kalitede olmayan ipler ve boyalar kullanılamaz. El dokuma halılarında olduğu gibi aynı modeldeki halılardan ip ve parça alınamaz. Bunun için halı tamiri konusunda deneyimli ve antika halıların dilinden anlayan bir ekip gerekir. Antika halılar konusunda bilgi sahibi olan bir firma olarak bizler ise halılarınızda her yörenin özelliklerine uygun bir tamirat uyguluyoruz. Antika halılarınızı emanet edecek uzman bir firma arıyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Sepet
Ürünler