WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Pendik Halı Tamiri ve Halı Bakımı

Pendik Halı Tamiri

Pendik Halı TamiriPendik Halı Tamiri konusunda Firmamız yıllara dayanan tecrübesi, işinde uzmanlaşmış kadrosuyla el dokuma halı tamiri dendiğinde güvenle çalacağınız ilk kapı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Halı tamiri ciddi bir iştir. Ve biz bu konuda ülkemizin en iyileri arasında bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. El dokuma halılar zaman içinde farklı sebeplerden dolayı yıpranıp hasar görebilirler. Bölgesel çürümeler, saçak sorunları, renklerde bozulma yahut renk karışması (yanlış temizleme sonucu sık karşılaşılan bir sorundur bu gibi sorunları uzman ekibimizle son derece titiz çalışmalar ardından gidermekteyiz.

El dokuması halı ve kilimler onarım gerektirdiklerinde mevcut hasarın giderilmesinde aslına uygunluk ve tıpatıp aynı malzemenin kullanılması işin kalitesini yansıtır. Halı onarımı başlı başına sanatkâr bir ruh ve el becerisinin yanında bilgi gerektirir.

Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekteyiz. Pendik Halı tamiri esnasında ilk işimiz bize emanet ettiğiniz halının uygun koşullarda yıkanarak mevcut kirlerinden arındırıp orijinal rengine döndürmek olur. Böylece çalışmada kullanılacak ip renklerinde yanılgı payını eler ve orijinal renkte iplerle onarıma başlanır.

Bunun ardından özenle yapılması gereken halının orijinini belirlemek ve hangi yöreye aitse o yörenin karakteristiklerine uyarak halıda kullanılan düğüm çeşidine göre onarım tamamlanır.

Halılarda saçak sorunları en sık karşılaşılanlar arasındadır. Gerek yılların getirdiği yıpranma gerekse temizlik sırasında çamaşır suyu gibi kullanılmaması gereken maddelerin kullanılmış olması özellikle saçakları yıpratır. Bunun dışında bölgesel çürüme ve yırtılmalar da onarım gerektiren hasarlardır. Halı onarımı sırasında en zahmetli kısım gövdede yapılması gereken çalışmalardır. Saçaklar dışında meydana gelmiş hasarlar gövde hasarı olarak nitelenir.

Buna yol açan birçok farklı neden arasında halının güneşe maruz kalması, yanlış temizlik malzemesi kullanılması, halı üzerine dökülen maddelerden oluşan hasarlar, güvelerin veya evcil hayvanların verdikleri zararlar sayılabilir. Bu çalışmalar esnasında orijinal desen ve kullanılan düğüm şekline sadık kalınarak aynı kalite ve renkte ipliklerle yapılan onarım detayları atlamamak kaydıyla başarılı olur.

Pendik Halı Tamiri , bakım ve onarım işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz firmamız, size yılların tecrübesini, geçmişten gelen birikimle uzman arkadaşlarımız aracılığıyla sunmaktadır.