WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Kilim Tamiri ve Bakımı

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Kilim tamiri için tartışmasız en doğru adrestesiniz.

kilim tamiriSizler de evlerinizde ve yaşam alanlarınızın her yerinde kullandığınız kilimleriniz ile ilgili tamir desteği almak istiyorsanız, hiç şüphesiz alanında zaman ve deneyimli bir adrese ürünlerinizi teslim etmek istersiniz. İşte bunun için yıllardan bu yana sizlerin sadece bir tık kadar uzağınızda yer alan firmamızı tercih edebileceğinizi söylemek istiyoruz.

Biz, şehrin her neresinde ikamet ediyor olursanız olun, randevu talebinde bulunmanızdan sonra en kısa zaman dilimi içerisinde adresinize araç filomuz ile geleceğimizi ve kilim tamiri için kilimlerinizi teslim alacağımızı da bilmenizi isteriz.

Bu sayede sizlerde kilimlerinizi ilk aldığınız gün gibi kullanmak için en önemli adımı atacaksınız. Bu tamirat işlemlerinde uzman olan kadromuz ve üst düzey teknolojik niteliklere sahip makinalarımızla kilim tamiri hususunda en elit desteği verdiğimizi de bizzat görmüş olacaksınız.

Bu zamana kadar bizi tercih eden binlerce kişinin güven ve memnuniyetini kazanmayı başarmış portal olarak sizlere de yardımcı olmanın mutluluğunu fazlası ile yaşayacağımızı da biliniz.

Kilimleriniz üzerinde hiç beklemediğiniz lekeleri çıkartmakta bizim temel görevimiz. Kilimlerinizin ömrün uzatmak, inatçı kir ve lekelerden kurtulmalarını sağlamak amacı ile oldukça doğal olan temizleyici ürünlerini kullanmaktayız. Bu sayede hem gerekli sorunlarını gidermenin hem de her yönü ile hijyenik bir kilim kullanmanın da hiç de zor olmadığını anlayacaksınız.

Böylesine kaliteli bir kilim tamiri hizmeti verirken, sadece bir dönem değil, tüm sene boyunca sektör genelinden daha uygun bedeller ödeyeceğinize de tanıklık edeceksiniz. Web adresimize giriş yaptığınızda 24 saat boyunca kesintisiz olarak arayabileceğiniz iletişim numaralarımızı görebilirsiniz. Aynı zamanda alacağınız hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız içinde seçiminizi bizimle yapmanız gerektiğini öğrenebileceksiniz.