WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

ipek Halı Tamiri ve Bakımı

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

ipek Halı Tamiri Firması olarak verdiğimiz hizmetin daima arkasındayız. İpek halılarınızın tamiri konusunda bizlere güvenmeniz, müşteri memnuniyeti bizler için daima ön plandadır.

ipek halı tamiriHalı, evlerimizi, işyerlerimizi sıcacık kaplayan, güzel bir görünüm kazanmasını sağlayan eşyalarımızdan bir tanesidir. Kullanılan mekâna ve kullanım amacına göre çok çeşitli halı modelleri vardır.

Yün halı, ipek halı, makina halısı, antika halı, el halısı, kilim gibi bu çeşitleri daha da artırabiliriz.

Firmamız ipek halı tamiri işlerinizi son derece titizlik ve özenle gerçekleştirmektedir. İpek halılar çok hassas olduklarından nemden, kirden, tozdan çok çabuk etkilenirler ve çok çabuk çürümeye yüz tutarlar.

İpek halılar, mucizevi şekilde, ipekböceğinin ağzından salgıladığı ipeğin, uzun işlemler sonucu ip haline getirilmesiyle yapılırlar.

Bu nedenle ipek halı üretebilmek zor olduğundan, çok zor ve uzun aşamalarda oluşturulduğundan dolayı, çok da ucuz olmayan maliyetler de satışa sunulurlar.

Bu sebeple değerli olan ipek halılarınızı çok iyi muhafaza etmeniz gerekmektedir. Halılarınız zamanla yırtılma, çürüme, püsküllerinde kopma, oluşan ve çıkmayan lekeler gibi nedenlerle sizin canınızı sıkabilir. Fakat üzülmenize hiç gerek yok. Firma olarak titiz ve kaliteli verdiğimiz hizmet ile daima müşterilerimize, halılarınızı ilk aldığınız günkü güzelliğinde teslim etme garantisi veriyoruz.

ipek halı tamiri yapan birçok firma ile karşılaşabilirsiniz. Fakat ayrı bir özen isteyen ipek halılarınızı herkese emanet etmemelisiniz. İpek halı tamirini gerçekleştirecek kişinin öncelikle bu işe gönül vermiş, işin ehli, işin ustası olması gerekmektedir. Ustanın hünerinin yanında, kullanılacak malzemenin de kaliteli olması gerekmektedir. Firmamızda çalışan ustalarımız tamir için gelen halınızı öncelikle düz bir zemine yerleştirir.

Neresinde aşınma, yırtılma olmuş, halıyı ilmeklerine ayırır, hangi renk ip kullanması gerekir, onları tespit eder. Gerektiğinde halı çivilerle gerdirilerek, uygun renkte ipler ile dokunur. Dokuma tahtasında iplerin işi ve dokuma işleminin bitiminden sonra halı çivilerden sökülür. Tamir edilmiş kısımlar düzleşmesi için ütüleme işlemi de yapılabilir. Bütün bu işlemlerden geçen halınız artık size teslim edilmek üzere hazırdır.