WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Halı Tamiri ve Bakımı

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Halı Tamiri ve Bakımı yaparak adeta onları mumyalaşmış bir hayattan canlandırıp ilk gün aldığınız gibi kullanmanızı sağlayabiliriz.

Bize güvenerek yatan halılarınızı ayağa kaldırmak ve ilk günkü gibi görünmeleriniz sağlamak artık sizin elinizde. Her türlü halılarınızın halı tamir, bakım ve  onarımı için bizi aramanız yeterli.

halı tamiriGeleneksel sanatlarımızdan olan halı ve kilim sanatı, modernleşme süreciyle birlikte artık fabrikalarda seri üretim şeklinde yapılmaktadır. Bunun yanısıra geleneksel el dokuması olarak halılarımız şaheser bir güzellikte halen üretilerek ülkemizin önemli turizm ürünüdür.

El dokuması ya da fabrika çıkışlı halılar zamanla dayanıklılığından bir bozulma gösterebilir. Bu da halı tamiri ihtiyacını doğurur.

Ancak artık bunu kendinize sorun etmeyin. Halılardaki olası arızalar firmamız tarafından hemen analize tabi tutulur.

Daha sonra uzman teknik kadromuz ve makinelerimiz tarafından onarımı yapılır. Halı tamiri işlemlerimizi itina ile yapmakta olup değerli müşterilerimize eksiksiz hizmet sunmaya gayret etmekteyiz.

Öncelikli ilkemiz müşterilerimizin yapılan işten memnun olması, ihtiyaçlarının en kaliteli hizmet formatında yerine getirilmesidir.

Halı tamiri işi nasıl yapılmaktadır? Burada en hassas olan halılar el dokumasıdır. Bu halıların itinayla tamir edilmesi gerekir. Zira dikkatli bir süreçten geçmeyen bir el dokuması halı değerinden kaybetmiş demektir. Bu nedenle el dokuması halı tamiri siparişlerinizde oldukça titiz davranmaktayız. Halı tamiri sürecinin ilk safhası ise yıkanmasıdır.

Öncelikle üzerindeki bakteriyel mikroplardan arındırılarak tertemiz bir görünümle işleme sokulması gerekir. Yıkanması aynı zamanda tamir işlemini kolaylaştıracak bir işleve sahiptir. En önemli işlevsel özelliği ise halı yıkandıktan sonra orijinal renklerinin enikonu görünmesidir. Böylece ihtiyaç duyulacak renk tespiti de kolayca yapılmış olacaktır. Aynı tona dahi dikkat edilerek renkli iplikler ayarlanır. Bunun yanısıra yıkamadan sonra hasarlı yer iyice belirecektir. Hasar durumuna göre gerekli tamir işlemi başlatılır.

Firmamız tüm halı tamiri sürecini dikkatlice yürütmektedir. Halı cinsini isabetle tespit etmekteyiz. Zira halının menşei hakkında söylem fazla önemli olmaz.

Kullanım şekilleri ve modellerine göre oldukça farklı halı çeşitlerine rastlamak mümkündür. Bu nedenle halının kendi türüne göre gerekecek olan onarım işlemi yapılmalıdır. Halı saçak tamiri en sık talep gören hizmetlerden birisidir. Saçak kısımları güçlendirilip yenilenerek eski görünümüne ulaşması sağlanır. Aynı şekilde halı gövde tamiri de sık sık talep gören bir konudur. Gün boyu kullanıldıkça halının gövde kısmında aşınmalar, çökmeler, soyulmalar ve solmalar görülebilir.

Halının uzmanları olarak ürünün kaynağını iyice tespit etmekteyiz. Bu tespit işlemi başarıyla gerçekleştirilince, halı tamirinde ilave edilecek maddeler de o halının menşei olduğu cinsten temin edilmiş olur. Deneyimli kadromuz ustalıklarının zirvesinde olup halı tamiri yaparak adresinize kadar teslim etmektedir. Siz de değerli el dokuma halısı ya da fabrika çıkışlı halılarınızın tamiri için bize iletişim adreslerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.