WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Saçak Tamiri ve Bakımı

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Halı Saçak Tamiri için bizi arayınız. Kullanmış olduğunuz halı ve kilimlerinizin saçakları zamanla yıpranarak deforme olmaktadır.

halı saçak tamiriHalı ve kilim saçaklarının deforme yada kompuş olması zaman içersinde halı ve kilimlerinize daha çok zarar vererek ömürlerinin kısalmasına sebep olmaktadır.

Unutulmamalıdır ki bu kirli ve eksik görüntü halılarınızın ve kilimlerinizin görünüşünü ve kıymetini düşürürmekle birlikte evinizde pek hoş olmayan görüntülere sebebiyet vermektedir.

işte bu gibi durumlarda her türlü halı ve kilimlerinizin saçaklarını büyük bir titizlik ile asılları gibi tekrardan halı saçak tamiri yaparak, ilk günkü kadar yeni ve de sağlamlığa kavuşturmaktadır.

Çamaşır suyu gibi aşındırıcı ağartıcılar kullanılarak yapılan halı yıkama ve fazla kirli ortamda kalması sonucu dokusunda biriken kirler, sökülmeye başlayan ipliklerin gerekli zaman içinde onarılamaması gibi nedenlerle saçaklar dökülmekte ve renklerini yitirmektedir.

Makina halılarında güzel görünüm amaçlı olan saçaklar; el halılarında hem güzel görünüm hem de uzun ömürlü olması için yapılmaktadır.

El halılarında özellikle uzun ömürlü olabilmesi için ve gövdenin korunabilmesi için çok önemlidir.

Bunun en önemli nedeni; atma ipliklerinin (halının içinden saçaktan saçağa giden düğümlerin atıldığı en temel parça ) saçaklara bağlı olmasıdır.

Halı Saçaklardaki bu ipler saçak üzerindeki düğümlerle sağlamlaştırılır. Böylece atma ipleri gevşemez ve halının rengini veren düğüm atılmış iplikler çözülüp dökülmez.