WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Halı Eskitme ve Dokuma

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Halı eskitme de halılar halınızın orijinal dokusuna zarar vermeden eskitme ve dokuma işlemlerine tabi tutulur.

halı eskitmeGünümüzde halı eskitme, tadilat ve onarım gibi işlemler herkesin tercih ettiği işlemlerdir ve bunun için kurulmuş birçok firma vardır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken her halı için aynı işlemlerin yapılmaması ve aynı makinaların kullanılmaması önemlidir.

Firmamız sizden aldığı halıyı halı eskitme ve Dokuma işlemlerine tabi tutar. Bu işlemlerde her halı türü için farklı aparatlar kullanılır. Bunlar teknolojinin son ürünü olan ve halılara hiçbir zarar vermeyen yapıdadır. Sayfamızda eskitme ve dokuma işlemlerimizin nasıl yapıldığı ve hangi aşamalardan geçtiğine dair detaylı bilgileri görsel olarak da görme imkânınıza sahipsiniz. Halılarınız evlerinizden teslim alınır ve yine ücretsiz bir şekilde kapınıza teslim edilir.

Özellikle son zamanlarda çok ilgi gören eskitme halılar halınızın orijinal dokusuna zarar vermeden eskitme ve dokuma işlemlerine tabi tutulur. Bu işlem için kullanılan malzemelerde kaliteye çok önem vermekteyiz. Sağlığa zararı olmayan ve halınızı yıpratmayan işlemlere dikkat ediyoruz. Halı eskitme ve Dokuma üzerine hizmet veren firmamız kurulduğu günden beri bu konu üzerine hizmet veren ve işinde uzaman ekibe sahip sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Özellikle viskoz ve yün iplik kullanılarak el halısı yıkama tekniği ve firmamıza özel apreleme tekniği ile halılara dokuma halı görüntüsü kazandırıyoruz. Halınız makine halısı olsa bile uyguladığımız işlemler ile tamamen el dokusu halı görüntüsüne kavuşmaktadır. Bu işlemler sonunda halınız daha değerli görünüme sahip olmanın yanı sıra kullanıldığı mekâna nostaljik ve kaliteli bir hava katmaktadır.

Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için sizde sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşın ve sizler için değerli olan halılarınıza bizde değer katarak daha özel bir halı konumuna getirelim. Bugüne kadar firmamıza halılarınızı güvenle emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz.