WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Halı Boyama ve Boya Çıkarma

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Halı boyama boya çıkarma işlemlerinizi en güvenilir ve hijyenik ortamlarda yapıyoruz.

halı boyamaBir evi ev yapan üzerinde gezdiğiniz halılardır. Tabi ki çoğu ev hanımının derdi halıları değiştirmek olabilir. Bazı halılarınızın manevi değeri gerçekten yüksek olduğundan dolayı kullanmak isteyebilir ve bunu çok fazla eskitebilirsiniz. Takdir edersiniz ki üzerinde çok gezildiği için halılarınıza ne kadar dikkat ederseniz edin ayaklarınızdan dolayı halı yıpranır ve kirlenir. Sürekli yıkanmadan dolayı halılarınızın rengi çıkmaya solmaya başlayabilir.

Biz sizin için tüm bu dertlerine bir çözüm bulduk. Sizin için halılarınızı alıyor onları ilk gün almışsınız gibi parlak, göz alıcı bir şekilde size iade ediyoruz. Bu halı benim değil, bu halı sıfır bir halı diyecek kadar şaşırabilirsiniz.

Peki, bu nasıl olur diye haklı olarak sorabilirsiniz. Bunun cevabı çok basit halı boyama boya çıkarma ile. Halılarınız eskidiği zaman renkleri çıktığı ve solduğu zaman halılarınızı bir araba boyatır gibi boyatabilirsiniz. Bize bu konuda güvenebilir ve halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Haklı olarak aklınıza birçok soru gelebilir.” Bu boyanınca eskisi kadar dayanıklı olur mu?” , “Boyası hemen çıkar mı?” gibi birçok sorunuz olabilir. Biz bu sorularınızın bir kaçını daha fazla bekletmeden yanıtlandıralım. Halı boyama boya çıkarma işlemlerinizi en güvenilir ve hijyenik ortamlarda yapıyoruz. Halınız boyandıktan sonra eski gibi sağlam olur çünkü halınız boyandıktan sonra sıfır gibi olur. Boyalarımızda kesinlikle kanserojen maddeler bulunmamaktadır.

Halınızın boyasının, halınızı sürekli olarak biz temizleme yaptığımız takdir de çıkmama garantisini verebiliriz. Çünkü diğer halı yıkama veya temizleme firmaları temizlik ürünlerinin için farklı maddeler kullanarak halılarına zarar verebilirler.

Bize güvenirseniz halınızın ve sizin kesinlikle pişman olmayacağınız garantisini verebiliriz. Evinizde eski, rengi solmuş, yıpranmış halılarınız varsa onları en iyi şekel sokmayı başarabiliriz. Her türlü halı yıkanı mı diye soracak olursanız; hepsi olmaz ama biz onu da %96-%97 oranın da başarabileceğimize inanıyoruz.