WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

El Dokuma Halı Yıkama

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Özellikle el dokuma halı yıkama işlemlerinde halım bozulur mu rengine zarar gelir mi diye düşünmeyin el dokuma halıların yıkama şekli normal halıya göre değişkenlik gösterir.

el dokuma halı yıkamaEl dokuma halı yıkama da halılar tek tek yıkanır. Kullanılan deterjanlar halını rengine dokusuna zarar vermeyen deterjanlar kullanılır.

Halı Tamirhanesi olarak her çeşit antika ve el dokuma halı yıkama işlemimiz mevcuttur.

Zümrüt Halı Yıkama merkezimizde; milas, bünyan, hereke, yağcı bedir, taşpınar, keçikale, iran halısı, çin halısı, iran halısı, ipek halı ve antika halılarınız yıkama yapılır.
Bilindiği gibi el dokuma halılar, üretimleri itibari ile hassas halılardır. Bu hassasiyetin içersinde, ipliklerin yün olması, boyanın kök boya olması ve yöresine has bir dokuma tarzının olmasıdır. Zümrüt Halı Yıkama firmamzda her el dokuma halı yıkama işleminde, renk vermemesi için özel solüsyonlu şampuanlarla yıkama yapılarak, renklarinin karışması ve akması önlenmiş olur.
Zümrüt Halı Yıkama firmamızın ustaları el dokuma halılarınızı elde ve ayrı ayrı yıkama usüllerine göre yıkama yapar. Sizler için maddi ve manevi değerlerini bilir ve gereken yıkama işlemini ona göre yapar.

El Dokuma Halı Yıkanır mı Nasıl Yıkanır?

Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır. Kök boyası ve kimyasal boyalar. Kök boyası kimyasal boyalara göre daha canlı görünen bir boyadır, daha parlak bir görünüm verir. Her iki boyanın da kullanıldığı el dokuma halıların yıkanması işleminde tecrübeli olunmazsa geri dönüşü olmayan problemler ortaya çıkabilir.

El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir. Halıları evde yıkamak veya silmek bu yüzden oldukça risklidir. El dokuma halılarının boyası yıkama işlemi esnasında birbirine karışırsa veya solarsa çaresi yoktur. El dokuma halılarınızı kesinlikle profesyonel halı yıkama firmalarına yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

Halılarınızı yıkatacağınız firmanın size bu garantiyi vermesi gereklidir. Zümrüt Halı Yıkama olarak müşterilerimize bu garantiyi veriyoruz. Oldukça büyük paralara aldığınız veya senelerce sakladığınız el dokuma halınızı temizletirken, iyi temizlenme yapılmadığı gibi halınızdan da olabilirsiniz. Halılarınızı bize yıkatmasanız da bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.