WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

El Dokuma Halı Tamiri

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

El Dokuma Halı Tamiri konusunda konusunda uzman en iyi ustalarla çalışmaktayız.

el dokuma halı tamiri
El dokuma halılara, fabrika seri üretiminden daha çok değer verilir. Üzerinde titiz çalışma, insan emeği, göz nuru olduğundan korunması konusunda titizlik gösteririz. Ayrıca dedelerden kalma ata yadigârı diyebileceğimiz el dokuma halıları da bulunmaktadır.

Bunlara adeta kendi çocuğumuz gibi kıymet vererek nesilden nesile aktarılmasına gayret ederiz. Ancak halı da diğer eşyalar gibi zaman içinde yıpranma belirtileri gösterir. Aynı durum kilimler için de söz konusudur.

Halı ve kilimlerde zaman içindeki yıpranmalar çürüme ve boya karışımları ortaya çıkabilmektedir. Ancak üzülmenize gerek yok. El dokuma halı tamiri ve onarımı konusunda deneyimli uzmanlarımız sorununuzu en kısa sürede dikkatli bir onarım süreci işleterek çözecektir. Halı tamirinde her türlü el dokuma halınızı menşei bağlantısına bakılarak malzemeler kullanmaktayız.

Mesela İran halısı için ayrı Milas halısı için ayrı halı bilgisi ve malzeme ihtiyacı gerekir. Bunlara dikkat eden halı onarım uzmanlarımız sizlere memnun kalacağınız tamirat hizmeti sunmaktadır. El dokuma halınızı adresinizden dikkatli bir kargoyla onarım merkezimize taşımakta ve aynı titizlikle tamirat sonrası adresinize teslim etmekteyiz. Bu nedenle halılarınızı güvenli ellere emanet ettiğinizden hiçbir kuşkunuz olmasın.

Kurumsal firmamız El dokuma halı tamiri ve onarımı konusunda uzmandır. Maalesef bu sektörde olmayan birçok kişi halı tamiri yapıyoruz diyerek hatalı işler yapmakta ve ata yadigârı el halılarını geri dönülemez şekilde tahrip edebilmektedir. Bu açıdan firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Püskül veya saçak tamiri ise en yaygın sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun başlıca sebebi de halı yıkamada kullanılan yıpratan ağartıcı kimyasalların kullanılmasıdır. Saçak, boya, sökülme gibi her türlü halı sorununuzda halılarınızı bize güvenle emanet edin ve en ideal onarım süreci sonrası sizlere eskisi gibi teslim edelim.