WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

El Halısı Tamiri Bizim İşimiz!

el halısı tamiriEl Halısı Tamiri adından da anlaşıldığı gibi makinalar ile değil tamamen halı tezgâhında elle atılan düğümlerden oluşur. El dokuma halıların büyük bir özenle üretilmesinden dolayı ilerleyen zamanlarda oluşacak olan her türlü hasarda da büyük bir özenle onarılmaları gerekir. El dokuma ürünler hakkında bilgi sahibi olmanın yanında onarımında kullanılacak olan tekniklerinde doğru bir şekilde bilinmesi gerekir. Firmamız ise halı tamiri konusunda yılların verdiği bir deneyim ile birlikte garantili halı tamiri yapmaktadır. El dokuma halı tamiri için bizi aradığınızda sizlere yardımcı olacak olan ekibimiz halınızı evinizden alarak halılarınızı eskisinden daha sağlam bir hale getirecektir.

El Dokuma Halılarınıza Özel Dokunuşlar

Halı tamiri alanında uzun yıllar çalışan ve hizmet hayatına da halı tamiri alanında başlayan firmamız el dokuması olan halılarınız için özel teknikler uygulamaktadır. Halılarınızın yırtılma, çürüme ya da diğer deformeler sonucu zarara uğraması durumunda her el dokuma halısının yapısına özel olarak bakım ve onarımı yapılmaktadır. El dokuma halılarda kumaş yüzeyin üzerine ilme iplikleri ile hav doku denilen yapı oluşturulur. Kirkit adı verilen sıkıştırıcı alet ile de halının ilmekleri birbirine daha yakın hale getirilir. El dokuma halı tamiri hangi nedene bağlı olursa olsun halının alt tabakasında yer alan kısım ile üst kısmında yer alan ipliklerin doğru seçimi sayesinde başarılı bir şekilde onarılabilir.

El Halısı Tamiri  İşini Nasıl Yapıyoruz?

El dokuma halıların her biri birbirinden farklı iplerle üretilmiştir. Renkleri, desenleri ve üretimleri farklı olan bu halıları tamir ederken kendisi ile aynı modelde olan ve aynı iplerle üretilmiş olan diğer halılardan yardım alarak el dokuma halı tamiri yapabiliyoruz. Oldukça zor bir iş olan halı tamiri sırasında titiz bir çalışma göstererek yıpranmaya ya da parçalanmaya neden olan noktaları daha sağlam hale getirerek ilerleyen dönemlerde böyle bir sorunun tekrarlamaması için çalışıyoruz. Halıların öncelikle hasar almış bölgelerini tespit ederek buralarda iskelet yapı oluşturuyor ve üzerine dikkatli bir tamir uyguluyoruz. Sizde kaliteli ve memnun kalacağınız bir tamir görmek isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Sepet
Ürünler