WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

El Dokuma Halısı Yıkanır mı?

El Dokuma Halı Yıkanır mı Nasıl Yıkanır?

el doma halı yıkanırmıDokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır. Kök boyası ve kimyasal boyalar. Kö kboyası kimyasal boyalara göre daha canlı görünen bir boyadır, daha parlak bir görünüm verir. Her iki boyanın da kullanıldığı el dokuma halıların yıkanması işleminde tecrübeli olunmazsa geri dönüşü olmayan problemler ortaya çıkabilir.

El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir. Halıları evde yıkamak veya silmek bu yüzden oldukça risklidir. El dokuma halılarının boyası yıkama işlemi esnasında birbirine karışırsa veya solarsa çaresi yoktur. El dokuma halılarınızı kesinlikle profesyonel halı yıkama firmalarına yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

Halılarınızı yıkatacağınız firmanın size bu garantiyi vermesi gereklidir. Zümrüt Halı Yıkama olarak müşterilerimize bu garantiyi veriyoruz. Oldukça büyük paralara aldığınız veya senelerce sakladığınız el dokuma halınızı temizletirken, iyi temizlenme yapılmadığı gibi halınızdan da olabilirsiniz. Halılarınızı bize yıkatmasanız da bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

El Dokuma Halı Yıkama İşlemi

El dokuma halılar ve kilimler kesinlikle tek tek yıkanır. Yün halılar diğer halılara nazaran daha kalın halılardır ve daha çok toz, kir ve halı akarı barındırırlar. Öncelikle kaba kir ve tozlarından arındırılan halılar otomatik makinemizde yıkandıktan sonra hemen sıkma makinesinde sıkılır. El dokuma halılarının yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrübeli olduğundan hiç bir problemle karşılaşmamaktayız. Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamak da oldukça önemlidir.

Sepet
Ürünler