WhatsApp veya Fiyat Öğren butonuna basarak açılan form üzerinden halınızın resmini gönderin fiyatlandıralım.

Türkiye Geneli 

Ücretsiz Kargo
ve
İstanbul içi ücretsiz servis hizmeti

Profesyonel Halı Tamiri ve Bakımı
Eskitme Halı Toptan ve Perakende Satışımız Tüm Seçeneklerle Devam Ediyor..
Halılarınızın yıpranmış ve zarar görmüş bölgelerinin halı tamiri, ile ilgili bütün problemlerinde tecrübeli ekibimiz sayesinde yeniden hayat vermekteyiz...
Halı tamirinde en gerçekçi ve kalıcı çözümler sunan halı tamiri firmamız el dokuma gibi özel halılarıda birebir dokuyarak halı tamir etmektedir.
Halı tamiri profesyonellik gerektiren bir ustalık işidir. Halıların dokunma şekilleri birbirlerinden farklı olması nedeniyle halı bakımı ve halı onarımı da buna bağlı olarak farklı olmaktadır. .

Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Halı Tamirhanesi aynı zamanda siz değerli antika halı sevenler için online veya yerinde  halı ekspertiz hizmeti vermektedir.

Ülkemizde sıklıkla karşılaşılan yöresel halı ve kilimler ülkemizde ve yurtdışında oldukça yüksek değerlere sahiptir.
Halı ya da kilimin; yaşı, kullanılan renkler, figür ve şekiller, kondüsyonu, kullanılan boyalar, kullanılan renkler, dokuma tekniği, ölçüleri ve nadirlik değerlemede önemli rol oynar. Evinizde yıllardır kullandığınız halı ve kilimler çok değerli olabilir.
Türk Halı ve Kilimlerinde, Isparta, Kayseri, Kırşehir, Uşak, Konya Bergama Kula, Gördes, Milas, Çanakkale yine seccadelerde Milas, Uşak ve Gördes çok değerli örneklerdir. Sadece uzmanları tarafından doğru değerleme yapılabilir.
Yerel dışındaki eserler, kendi bölgesinde ve konusunda uzman eksperlere, anlaşmalı olduğumuz kurum ve örgütler aracılığıyla yollanır. Aynı süre içinde rapor, çevirisi yapılarak teslim edilir. 
Ekspertizi yapılacak olan eserlerinizin detaylı fotoğraf çekimi eksperlerimiz için çok önemlidir. Göndereceğiniz eserlerde imzanın varlığı, eserin kondüsyonu, daha önce restorasyon görüp görmediği doğru değerin tespiti için çok önemlidir ve beyanınızın doğruluğu kabul edilerek belirlenir. Dolayısıyla bu tip detayların çektiğiniz fotoğrafta da anlaşılır olup olmadığını kontrol ediniz.halı ekspertiz hizmeti
  • Online ekspertiz hizmetleri için göndereceğiniz resimlerde halının önden bir resmi arkadan bir resmi ve yakından bir resmi olmalıdır. 
  • Resimleri aşağıdaki form üzerinden ya da WhatsApp üzerinden (0532 505 53 69) bize gönderebilirsiniz.
  • Resimler tarafımıza ulaştıktan sonra formda vermiş olduğunuz telefon numarasından eksperimiz sizi arayacak ve ekpertiz belgesi için gerekenler hakkında sizi bilgilendirecektir.
  • Yerinde ekspertiz hizmetimiz için lütfen formdaki adres bilgilerini doldurunuz. Eksperimiz size telefonunuzdan ulaşacak olup teyit ve randevu alacaktır.

Türkiye geneli eski halı ekspertiz hizmetlerimiz mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimiz, Eski halılarınız varsa…

Bizimle irtibat kurabilir ve bir ön değerlendirme yaptırabilirsiniz.

Elinizde bulunan antika veya antika olduğunu düşündüğünüz halılarınız ile ilgili danışmak istediğiniz konular olduğunda yapmanız gereken:

Bizlere ürünün fotoğrafını net bir şekilde çekip, üzerinde imza, mühür, tarih gibi ayrıntıları varsa, o kısmın da fotoğrafını okunacak şekilde çekip yandaki Form veya WhatsApp ile iletmenizdir.

WhatsApp Numaramız : 0532 505 53 69

En kısa zamanda tarafımızdan size cevap gönderilecektir. Saygılar.

İletişim formunda dolduracağınız alanlardaki telefon ve e-posta bilgileri sadece sizinle ilgili konuda iletişim kurabilmemiz için olup hiçbir şekilde reklam amaçlı kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Ekspertiz Hizmeti Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Adresiniz

Konu

İletiniz

Fotoğraf Ekleyin